Úvodní stránka » Aktuality » Bohoslužby během pandemie

Milí farníci,

na základě přijatých vládních opatření je umožněno za přísných podmínek (rozestupy v kostele alespoň 2 metry, desinfekce, roušky a jiná omezení) konat veřejné bohoslužby s velmi omezeným počtem osob (od 24.4.2020 maximálně celkem 15 osob), který by se měl s přibývajícím časem navyšovat, a předpokládá se, že v červnu snad již bude umožněna účast na bohoslužbách bez početního omezení.

Všichni se už určitě těšíme na společné slavení bohoslužeb obvyklým způsobem, ale dokud to nebude za spravedlivějších a důstojnějších podmínek možné, prosím o trpělivost a využívaní on-line přenosů bohoslužeb bez účasti lidu, které nabízím z farního kostela v Telnici přes YouTube nejen v neděli, ale i ve všedních dnech, nebo slavení domácích rodinných bohoslužeb jako doposud.

Stále platí možnost osobního rozhovoru především pro osamocené a v životních těžkostech na telefonu 730 526 726.

Těším se na budoucí osobni setkání s Vámi, přeji dar zdraví zvláště našim seniorům a pamatuji v modlitbě.

otec Oldřich