Úvodní stránka » Aktuality » DKC: Náš společný domov

Zveme vás k zapojení se do projektu Náš společný domov. Čekají vás různé úkoly. Jejich splnění si můžete zaznamenávat do tzv. plánu projektu. V průběhu nám můžete zaslat přes speciální přihlašovací formulář 1 nebo 2 fotografie (v určitých termínech, formulář zde bude zveřejněn od prosince) a podělit se tak s ostatními o své zážitky a zkušenosti. Máte možnost zapojit se do slosování, získat drobné věcné odměny a mít svoji fotografii na výstavě v brněnské katedrále.

Pro větší zapojení a motivaci jsme založili facebookové stránky Náš společný domovkam se můžete připojit, a kde budete nalézat inspiraci a různé zajímavosti a podněty k tématu.

Dokumenty k vytištění:

Kontakt pro případné dotazy: Marie Šumberová; e-mail: kc.brno@biskupstvi.cz; tel. 533 033 247.

zdroj: https://kc.biskupstvi.cz/nas-spolecny-domov/

oldrich.chocholac@centrum.cz