Úvodní stránka » Kalendář

Farní kalendář

Na základě Usnesení vlády České republiky je umožněno konat od pondělí 11. května 2020 veřejné bohoslužby s účastí nejvýše 100 osob při dodržení stanovených pravidel (např. rozestupy 2 metry, roušky, dezinfekce rukou a míst v kostele).

V neděli budou ve farním kostele v Telnici mše svaté v 7.45 a v 9 h pro obyvatele z Telnice a Sokolnic, ve farním kostele v Praci budou nedělní mše svatá v 10.30 pro obyvatele Prace. Do odvolání se nekonají bohoslužby v kapli Domova pro seniory v Sokolnicích.

Prosím, aby na nedělní bohoslužby nepřicházeli lidé z nejvíce ohrožené skupiny obyvatel (zejména senioři, chronicky nemocní či osoby s oslabenou imunitou) a také ti, kteří s lidmi z této skupiny obyvatel žijí v jedné domácnosti nebo mají obavy o zdraví své nebo svých blízkých.

Prosím návštěvníky z okolí, kde např. ještě bohoslužby s účastí lidu nejsou obnoveny, aby z důvodu omezené kapacity farních kostelů, na nedělní bohoslužby do Telnice nebo Prace nepřijížděli. I nadále bude možné sledovat na YouTube mše svaté v neděli v 9 hodin a ve všední dny - v 18 h v úterý, středu a pátek (https://www.youtube.com/user/farnosttelnice).

Pořad bohoslužeb - verze pro tisk